A. Le Coq Premium liiga
Võistkond | Mänge | Võite | Viike | Kaotusi | Väravad | Punkte | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tallinna FCI Levadia | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:0 | 9 | |
2 | Paide Linnameeskond | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 | |
3 | Nõmme Kalju FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | 7 | |
4 | Tartu JK Tammeka | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 7 | |
5 | Tallinna FC Flora | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 | |
6 | Pärnu JK Vaprus | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | |
7 | FC Kuressaare | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:15 | 3 | |
8 | JK Tallinna Kalev | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | 2 | |
9 | FC Nõmme United | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 | |
10 | JK Narva Trans | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:14 | 0 |
-
6. Voor
13.04.2024 kell 12:30
-
5. Voor
07.04.2024 kell 14:30
-
5. Voor
06.04.2024 kell 17:00
-
5. Voor
06.04.2024 kell 14:30
-
5. Voor
06.04.2024 kell 12:30
-
5. Voor
05.04.2024 kell 19:00
-
4. Voor
31.03.2024 kell 14:30
-
4. Voor
31.03.2024 kell 12:30
-
4. Voor
30.03.2024 kell 14:30
-
4. Voor
30.03.2024 kell 12:30
-
4. Voor
29.03.2024 kell 14:30
-
3. Voor
17.03.2024 kell 14:30
-
3. Voor
17.03.2024 kell 12:30
-
3. Voor
16.03.2024 kell 14:30
-
3. Voor
16.03.2024 kell 14:30
-
3. Voor
16.03.2024 kell 12:30
-
2. Voor
10.03.2024 kell 14:30
-
2. Voor
10.03.2024 kell 12:30
-
2. Voor
09.03.2024 kell 14:30
-
2. Voor
09.03.2024 kell 14:30
-
Koht Nimi Klubi Väravaid 1 Robi Saarma 4 2 Alex Matthias Tamm 4 3 Felipe Felicio Silva Reis 3 4 Ahmed Adebayo Basher 3 5 Mattias Männilaan 2 6 Danil Kuraksin 2 7 Ezekiel Olawale Abiola Tanimowo 2 8 Mihkel Ainsalu 2 9 Danyl Mashcenko 2 10 Kristjan Kask 1 -
Koht Nimi Klubi Sööte 1 Aleksander Švedovski 2 2 Patrick Genro Veelma 2 3 Rauno Alliku 2 4 Joao Pedro De Moura Siembarski 2 5 Ioan Yakovlev 2 6 Richie Ephraim Musaba 2 7 Ezekiel Olawale Abiola Tanimowo 1 8 Mihkel Ainsalu 1 9 Siim Aer 1 10 Promise Oluwatobi Emmanuel David 1 -
Võistkond Keskmine -
Võistkond Kokku Keskmine -
Võistkond Kokku Keskmine -
Koht Nimi Klubi Väravaid Sööte Kokku 1 Robi Saarma 4 1 5 2 Alex Matthias Tamm 4 0 4 3 Felipe Felicio Silva Reis 3 1 4 4 Ahmed Adebayo Basher 3 0 3 5 Ezekiel Olawale Abiola Tanimowo 2 1 3 6 Mattias Männilaan 2 1 3 7 Mihkel Ainsalu 2 1 3 8 Joao Pedro De Moura Siembarski 1 2 3 9 Richie Ephraim Musaba 1 2 3 10 Danyl Mashcenko 2 0 2